Manga Journey
prawdopodobnie najlepsze polskie skanlacje w sieci

Ekipa - Aniołki MJ

T - tłumacz, E - edytor, Ts - typesetter, K - korektor ^^

Alvis: Jaśnie Szefowa; T, E, Ts

 
       

Od dziecka szkolona na posadę szefa MJ! Forumowy Krasnolud Śmierci, yaoistka od czasów podstawówki. Boi się shake'ów bananowych, dziur w skarpetkach i takich wielkich, zielonych, skaczących gówien.

Vee: Łydka Jaśnie Szefowej, T

 
       

Tak, to ona wraz z Alvis lata po przedszkolach w przebraniu pedobeara. Przyszła dyplomatka, szkoli się w rozwiązywaniu międzynarodowych sporów uke-seme. Jej siostra widziała Dżonego Deppa w Wenecji~!

Pchełka: Bogini Offtopów; Ta, Co się Wtrąca; T, E, Ts, K

 
       

Ta, co w obawie o życie chowa się przed yaoistkami i dłubie samodzielnie yuri. Lubi kiecki retro z kokardami i guzikami, a na konwentach pogrywa w Mafię Death Note.

Netka: Założycielka; T, E, Ts

 
       

Szara Eminencja MJ. Niby nie rządzi, a jednak wszyscy jej słuchają. Cóż, przez tyle lat u władzy musiała poznać wystarczająco dużo mrocznych sekretów, by móc nas szantażować...

Hachiko: Kierownik produkcji; Ts, E

 
       

Spogląda na Aniołki zza złotej maski, na ustach błąka się niepokojący uśmiech, a od trzasku jej bicza nawet skarpetki stają na baczność. Przed wami nasz najukochańszy poganiacz niewolników! PS. Można dokarmiać ciemną stroną mocy.

Bato: Webmaster Nasz Kochany; E, K

 
       

Świetny edytor i genialny informatyk, dzięki któremu mamy tak piękną, wypełnioną tęczowymi jednorożcami stronkę! ^^ Jak sam przyznaje, to straszny zoboczuch, który po pijaku planuje przejąć władzę w MJ...

Hana: T

 
       

Hana zyskuje szacunek wśród Aniołków swoimi pięknymi rysunkami. Może kiedyś na stronie pojawi się szablon z obrazkiem jej autorstwa? Mieszka w domku z piernika i codziennie zjada własne meble.

Ananke: T, E, Ts

 
       

Zwariowany aniołek o niepowtarzalnej osobowości. Tryska humorem i energią zarażając wszystkich wokół. Z nadmiaru ambicji i nudów skubie swój własny projekt, Kami Nomi, za co Pchełka ją bardzo, bardzo kocha!

Mikisuper: E, Ts

 
       

Miki, jeden z nielicznych męskich aniołków, to główny przyboczny edytor Nee. Bez niego nie powstawało by w końcu Hana Kimi! Należy go wielbić, głaskać i dokarmiać galaretką.

Michiyo: Ts

 
       

Cicha woda pośród aniołków. Gdy nikt nie patrzy, tańczy w dresie przed telewizorem wzorując się na gwiazdach z MTV ^^ Kocha czekoladę, ale nie cierpi jajek na twardo i jarzębiny.

Butterfly: K

 
       

Codziennie odwiedza Nibylandię, by mieć masę pomysłów na fabułę książek (już niedługo w sprzedaży!). W realnym świecie ogranicza ambicje do "spać i jeść!". Marzy, by zostać dziewczyną Wolverine'a.

.ant: T

 
       

Oto kobieta, która uwielbia pić kawę w kubasach, a herbatę w porcelanowych filiżankach. Twierdzi, że ma papiery na swój geniusz.