Manga Journey
prawdopodobnie najlepsze polskie skanlacje w sieci

2 sierpnia 2018
Z głębokim bólem zawiadamiamy

iż zawieszamy działalność grupy do czasu aż dzieci odchowany, kredyty spłacimy i nadejdzie dla nas wiek emerytalny. Czyli jakieś 30 lat.
Chyba że młode pokolenie przejmie pasję rodziców - to wtedy szybciej: jakieś 10 lat...

Bato3
Komentarze (10)


PS:
W sprawach technicznych (np zlicencjonowny projekt) należy pisać na discordzie do mnie: @bato3#3025
Nie, domeny nie sprzedam

1 maja 2017

MAJÓWKA Z MJ!


Tak, tak, dobrze przeczytaliście tytuł aktualki! ^____________^ I nie, to nie jest spóźniony żart z 1. Kwietnia. To się dzieje naprawdę! Dawno nie było u nas żadnych atrakcji dla czytelników, a dla wiernych fanów Sano, Nakatsu i Ashiyi, to już w ogóle! Dlatego ogłaszamy, że PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ C-O-D-Z-I-E-N-N-I-E znajdziecie u nas nowy rozdział waszej ulubionej mangi. A co jest w tym najlepsze? To, że przecież to są już ostatnie rozdziały! I powiem Wam w sekrecie, że wszystkie są już prawie gotowe. No to jak? Cieszycie się, czy nie? Oczekuję komentarzy! Żeby nie było :P

Hana Kimi tom 22 rozdział 8


DZIEŃ DRUGI!


Akcja się zagęszcza, prawda? Ale to jest jeszcze nic! W kolejnych dniach, to się będzie dopiero działo! SMACZNEGO~!

Hana Kimi tom 23 rozdział 1


DZIEŃ TRZECI!


Tak, ekipa Manga Journey znowu wzięła się do roboty. W końcu kiedyś trzeba skończyć ten najdłuższy projekt w dziejach tej grupy! No przynajmniej tyle, by wypadało! Inne mangi na bok, najpierw Hana! Zasuwajcie więc do czytania!

Hana Kimi tom 23 rozdział 2


DZIEŃ CZWARTY!


NIE! NIE MA! Gdy wychodzą ostatnie rozdziały Hanazakari no Kimitachi E, nic innego się liczy! No, dobra, może nie nic innego… ale na pewno nie inne mangi! ^_____________^ Zmiatajcie do czytania, łobuzy i nie zapomnijcie zostawić komentarza!

Hana Kimi tom 23 rozdział 3


DZIEŃ PIĄTY!


Nie daliście rady wpadać do nas codzienne? Usychacie z tęsknoty za nowymi rozdziałami? Spokojna Wasza rozczochrana! Przynajmniej na kolejny dzień będziecie mieć dwa rozdziały do przeczytania! A może są wśród Was tacy twardzi zawodnicy, którzy wytrzymają do niedzieli i wtedy wszystko sobie ściągną do poczytania? Koniecznie napiszcie w komentarzach!:) A dla całej reszty – kolejny rozdział!

Hana Kimi tom 23 rozdział 4


DZIEŃ SZÓSTY!


Szósty dzień i zbliżamy się ku końcówce! Bez zbędnych wstępów zapraszamy do czytania! IHAAA~~~!

Hana Kimi tom 23 rozdział 5


DZIEŃ SIÓDMY!


Nie bądźcie tacy zszokowani jak Nakatsu! To już naprawdę ostatni dzień i TAK, daliśmy radę! Mamy nadzieję, że jeden z naszych głównych projektów przynosił Wam tyle samo radości, co i nam. I choć wiemy, że czas jego realizacji się niekiedy niemiłosiernie przedłużał, to jednak udało się nam go ukończyć. Ile grup może pochwalić się skończonymi tasiemcami tej długości? Niezbyt wiele ;). A kto jeszcze Hanazakari no Kimitachi E nie przeczytał, niech zaraz bierze się do roboty, bo WARTO! Dziękujemy, że przez cały ten czas byliście z nami! Buziole!

Hana Kimi tom 23 rozdział 6

Hana Kimi tom 23 rozdział 7

Hana Kimi tom 23 rozdział 8

Hana Kimi tom 23 rozdział 9 PROJEKT ZAKOŃCZONY!


Netka
Komentarze (14)

1 stycznia 2017

Witajcie w Nowym Roku!


A czym was witamy? Serdecznymi życzeniami spełnienia wszystkich marzeń oraz dwoma soczystymi mangowymi kąskami! A oto i one:

Kami Nomi tom 5 rozdział 6
Hana Kimi tom 22 rozdział 7


Ekipa Manga Journey
Komentarze (16)

6 grudnia 2016

HOŁ! HOŁ! HOŁ! Czas na mikołajkową aktualkę od Manga Journey!


Zebraliśmy w sobie wszystkie siły, napięliśmy edytorskie muskuły i niczym muskularny święty Mikolaj prezentujemy Wam trzy rozdziały Waszych ulubionych (prawda?) mang! Oczywiście liczymy na prezenty powrotne w postaci komentarzy! Nie ukrywamy, że potrzeba nam motywacji, by na święta też dać wam coś smacznego mangowego do schrupania ^_________^. Mamy nadzieję, że oprócz naszych prezentów dostaniecie też pyszne czekoladowe Mikołaje do zjedzenia i inne miłe upominki. Udanego świętowania!


PS: Fajny Mikołaj, nie? ;)

Boku Kimi tom 10 rozdział 4
Houou Gakuen Misoragumi tom 4 rozdział 3
Hana Kimi tom 22 rozdział 6


Netka
Komentarze (7)